Ivona Neuwirtová

 

Jsou texty, které nehasnou.
A může to být zrovna váš web,
kde budou zářit.
Když si najmete mě.

 

To se tak někdo narodí. Že umí zpívat, tancovat, na něco hrát. Ani jedno z toho není můj případ. Naštěstí pro vás umím psát a tvořit. Texty na web, reklamní slogany, články, vzkazy a nákupní seznamy. Jsem copywriter.
A ukážu vám cestu rájem.

Pojďte. Budeme si psát

napište si o texty

877

TEXTY, CO JSOU IN

Píšu prodejní, reklamní, PR a kreativní texty. Vytvářím slogany a názvy. Když mi dáte nepopsaný list, budete nejlepší na světě.
Ale i takový lety unavený web má svoje copywriterské kouzlo.

Projděte si moji nabídku na copywritingtvůrčí psaní a korektury.

na každého jednou dojde, když jde o copywriting

Vy i já máme stejný cíl: dokonalé texty na váš web. Pokud hledáte pro svoje webové stránky copywritera, asi už jste si o tom něco málo zjistili. Takže ano, je to tak. Potřebuji od vás informace a komunikaci. Opravdu mě zajímá, co a pro koho děláte. I na SEO dojde. Jako jinde také u mě platí, že 20 klíčových slov za sebou nikdy nebude trampolína, ze které jak kamzík vyskočíte na první místo v Googlu. Někdy méně je fakt více. 

těší mě, když se těšíte

Na nové prodejní texty a na nové zákazníky na webu. Připravím vám originální a lákavé copy texty na vaše internetové stránky, do e-shopu nebo na Facebook. Koukneme na to, co už na webu máte. Vymyslím, co s dosavadním obsahem. Dostanete ode mě copywriterské tipy takříkajíc do budoucna. 

když jsou texty kreativní a milé,
každý si je zamiluje

Svět naštěstí ještě není tak zkažený, aby ho bavily nudné a urousané texty a slogany. Kolikrát už design uchvátil a texty to zabily. Přitom stačí málo. Přizvat někoho, kdo umí psát. Teď tu na vás jakože mrkám. Váš copywriter musí být víc než jen výrobce textů. Chtějte, ať je kreativní, nadšený, empatický, tak trochu spisovatel a trochu psycholog. Protože pak takhle zafungují i vaše texty.

firemní časopis, magazín, newsletter, sociální síť

Tady všude je místo pro senzační, tvůrčí, čtivé a originální texty, díky kterým se budou vaši zákazníci rádi vracet, a navíc s sebou vezmou ještě někoho nového. A to je něco, co se neodmítá.

kdyby váš životopis uměl mluvit…

… jeho první slovo by možná vůbec nebylo TÁTA. Třeba řekne, že chce upravit. Jsou texty, kde se zkrátka a dobře vyšvihnout musíte. Jako profesní životopis (zvlášť když tu práci fakticky chcete), motivační dopis, osobní stránky, blog nebo Facebook, který vás nějak oficiálně prezentuje. Jakékoliv médium, kde máte své osobní texty a chcete, aby měly víc než jednoho čtenáře.

chyby musí z kola ven

Často slyším, že o kontrolu textů se vám stará Mr. Word. Ten je v ledasčem dobrý pomocník, ale pořád je to robot. Můžete mít sebelepší text, jenže když je to nakonec gramatika a pravopis, kdo na sebe strhne veškerou pozornost, je to na nic. Váš web a vaše tiskoviny musí být perfektní česky a stylisticky. Chyba chyboucí myslet si, že korektury nejsou důležité. Jsou. Chtějte pro své www stránky a texty precizní jazykové a stylistické korektury. 

ceník korektur textů

standardní korektura (oprava chyb a překlepů, bez stylistických zásahů): 49 Kč/normostrana
jazyková a stylistická korektura (kompletní oprava a úprava): 69 Kč/normostrana
expres korektura (oprava chyb a úprava stylistiky do 12-24 hodin od dodání všech podkladů, přičemž záleží na rozsahu zakázky): 100-299 Kč/normostrana
1 normostrana je 1 800 znaků včetně mezer

Pokud máte na korekturu něco speciálního, kontaktujte mě. Určitě se domluvíme.

to je báječné, že chcete celý nový web

Zlaté stránky mají to nejlepší za sebou, takže se musíte ukázat jinak a jinde. Ta cedule na sousedově plotě už má taky svoje odžito. A vy víte, že bez pořádné prezentace to nejde. Doba webová nezná bratra. Je nejvyšší čas na vlastní web

zajistím vám kompletní realizaci

Od výběru domény až po napsání toho posledního popisku v e-shopu. Dostanete své místo na internetu, moderní grafiku, in textykvalitní korektury. Tak s chutí do toho a půl je hotovo.

Copywriting nejsou žádné čáry máry.
Tak se toho nebojte a napište si o nové texty.

722 66 13 66

ivona@in-texty.cz

Vaše zpráva je u mě. A má se tu jak v bavlnce. Děkuji.